First article, first step, first breath..

24. března 2015 v 20:04 | Maggie |  My mess

First article, first step, first breath..

Prostě první. Všechno první. Pokaždý je v životě něco poprvé. A tohle je další poprvé. Poprvé tohohle blogu. První zveřejněné řádky, písmena, slova, myšlenky a názory..

V úvodním "pilotním" článku jde převážně jen o to upozornit o co tu sakra jde a o co tu běží :)


Základní otázka... Kdo píše tyhle žvásty?

Jsem mladá, nezávislá, bláznivá, střelená, milující, kamarádská a pro každou srandu stvořená holka s vlastními názory, vlastmíni bláznivými nápady a ideami jak dobít celý svět :) Dělám si srandu. Nehodlám dobít svět. Na to snad vážně nemám, ale každopádně to zní fajn. Dovolte mi se představit.. tenhle blog patří 18ce s přezdívkou Ma(e)ggie ;)

Jak už jsem řekla, mám v plánu tady propagovat a sdílet se svými rádoby čtenáři své idee, názory, myšlenky a taky žvásty a výplody mého maličkého mozečku, který by se dal přirovnat třeba... k.... zrnku kávy? :D Tak to ne.. zase tak špatně na tom nejsem ;)

Studuju třetím rokem na obchodní akademii a nemůžu říct, že mě to baví, kdybych mohla, změnila bych svoje rozhodnutí, které jsem udělala v dévátý třídě, kdy jsem řekla, že na tuhle školu chci. CHYBA! Nechtěla jsem to, ale asi jsem byla líná se snažit o něco jiného a teď toho lituju ;) Za rok maturuju a nedokážu si to ani představit ;) Raději na to nemyslím :)

Teď jsem tu nějak vyžblebtla to co jsem chtěla a co se mi urodilo v mojí černovlasý palici ;)
Tak snad se tu najdou nějací, ti čtenáři, kteří si rádi moje řádky přečtou ;)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama