"Kamarádské" rozepře. Proč?

26. března 2015 v 17:02 | Maggie |  Nedopsané stránky

"Kamarádské" rozepře. Proč?

V poslední době se stále motám v tom jednom a samém kruhu. Je to pořád dokola. Jde mi o vztahy mezi námi, teď to beru všeobecně vztahy mezi holkami ve skupinkách. Každý má svojí BFF, ale co když je parta holek, kteří se chtějí bavit všichni mezi sebou, jde to? Je to vůbec možné? U nás je s tím problém..Bydlím na vesnici. Všichni se tu známe - nebo aspoň většina. Každý má svoji partu lidí. U nás je to pět holek. A v tom už začíná být problém.

Nikdy jsem neviděla problém v tom, že bychom se všichni nemohli dohromady bavit. Byly jsme pořád spolu, užívali jsme si volný dny, žádnej problém, ale teď? No bože co se to děje?!

Tahle se nebaví s tamtou, tadyta s toudle. A tím pádem ty se s ní taky nebav, protože se s ní nebavím já.Taky jste to zažili? vytáčí Vás to jako mě?

Já osobně jsem ta, která se snaží vyjít se všema. Nemůžu říct, že mám svojí BFF. Mám kolem sebe pár holek, které považuji za skvělé kamarádky a svěřila bych se jim v podstatě se vším, tak proč oni to takhle kouskujou. Pokud vím tak ty léta, kdy jsme říkali "s tou se neka já, tak ty taky ne" nás dávno přešli, už po základce. Mělo by to tak být. Nedělat mezi sebou rozdíly, vycházet spolu normálně.

Teď to vezmu z vlastních řad..
Mám kamarádky. Barču, Lenku, Míšu a Anet. Bydlíme v jedný vesnici a celkem kousek od sebe. Jsou to moje holky a já mezi nimi rozdíly dělat nehodlám. Ale vždy je tu jedna, která bude dělat rozdíl mezi vším a všema.
Byl jeden čas, kdy jsem se víc bavila s Míšou, ale nikdy jsem nezanevřela a nepřestala jsem se bavit s ostatníma. Anet si našla kluka, takže s náma netráví tolik času.

Míša to měla s klukama taky dost zajímavý a když neměla čas nebo něco dělala tak jsem trávila čas s Lenkou a Barčou. Ihned jak se to ona dozvěděla, tak jsem byla já ta nejhorší, že já jsem ji vyměnila za holky a že se s ní nebavím. To je jako kdyby mi řekla, že se opravdu můžu bavit jenom s ní. Co to je za logiku?! Snad jen ona může být tak majetnická a nárokovat si mě. Holka musí pochopit, že není moje jediná kamarádka a že já na ty ostatní nekašlu stejně jako ona. Ale kdo jí to má vysvětlit, když ona má svojí hlavu a ty nejhorší jsme my. Tohle prostě nepochopím.

Vím, že nikdy já taková nebudu a tyhle rozdíly půjdou mimo mě. Mám kamarádky a jsem ráda, že je mám. Nikdy bych je nevymněnila a nebudu se řídit radama někoho jiného. Kamarádi jsou rodina, kterou si vybereš.

Snad to i ona jednou pochopí, že takhle to prostě nejde.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama