Duben 2015

Ponořená do svého nejčernějšího nitra..

27. dubna 2015 v 21:44 | Maggie |  Výplody fantazie
Pocit. Divný pocit, ani nevím co vlastně chci a co se děje. Chci přítele, ale chovám se jako .. Sami víte nejlépe! Chci vztah, ale když mě někdo chce, řeknu né promiň, ale já teď na vztah nemám. Jsem trošku ztracená sama v sobě.
Spím s klukama a bavím se tím, je to pro mě zpestření života, ale jak je to v té písničce, "vidí ji jak BITCH bez debat, neví co bude teď dělat".
Zlatej Ektor, jeho písničky mají nějakou duši, nějakou pointu, něco co je TRUE story. A za to prostě kámo Sorry!

Občas mě ty rýmy baví, ale radši bych zase pokračovala v tom psaní děsivých povídek z mého nejčernějšího nitra. Povídky o smrti, nenávisti, panice, trestu, vinně, touze, snaze přežít a té nevinnosti v kontrastu s tím nejhorším a nejčernějším temným zlem, které je v každém z nás. Někdo to dokáže potlačit, a někdo to nechá prostě vystoupit na povrch.


Nervozita a nadšení

27. dubna 2015 v 18:47 | Maggie |  Nedopsané stránky

Nervozita a nadšení

Tak a je to tady. Ten čas, na který jsem tak srašně dlouho čekala a těšila se. Teď je to, ale spíš něco, co bych co nejvíce oddálila. Nebo ne? Už ani ve svých vlastních myšlenkách se nevyznám.

Zítra. Můj velký den. Zatím druhý nejdůležitější, nebo spíš, ten na kterém mi tolik záleželo. Závěrečné zkoušky v autoškole!


První jarní fotky :)

26. dubna 2015 v 21:51 | Maggie |  My mess

První jarní fotky :)

Dnešním dnem jsem se už opravdu přesvědčila o tom, že je jaro opravdu tady. I když jsem celý týden ležela v peřinách s horečkami sahajících do nekonečných výšin, mě dneska z postele vytáhlo příjemné sluníčko, díky kterému mi bylo dokonce i lépe, a vyrazila jsem na zahradu. A takhle pěkně to dopadlo..


Štěstí? né nikoli..!

20. dubna 2015 v 20:40 | Maggie

Štěstí? né nikoli..!


Po té menší pauze jsem zase zpátky. Dlouho nebyl čas, ani nebyla inspirace a hlavně nebyla ani chuť. Zrovna, kdžy už jsem začala věřit a doufat tomu, že by se mohlo začít blýskat na lepší časy a na mě se konečně usmálo štěstí a já mohla být šťastná a mít někoho po svém boku, tak jsem dostala takovou facku, že jsem se z tohohle bláznovského snění rychle probrala..


Zatočila se mi hlava..

13. dubna 2015 v 17:32 | Maggie |  Nedopsané stránky

"Zatočila se mi hlava.."

Možná, že je to jen klam, možná je to přelud, ale možná je to právě to na co celou dobu čekám, to co mi celou dobu chybí.
Poznala jsem někoho s kým jsem si hned padla do oka, někoho kdo se mi líbí a o koho bych se chtěla snažit.


"Mučení povoleno" tradice nebo blbost?

9. dubna 2015 v 15:13 | Maggie |  My mess

"Mučení povoleno" tradice nebo blbost?

Je tu další článek na oblíbené téma týdne. Tentokrát je to "Mučení povoleno" a já jsem dluho přemýšlela v jakém pojetí bych měla článek psát. Nebylo jsem vůbec plně rozhodnuta, za který konec to mám vzít, proto taky píšu TT až ke konci týdne ;) Ale nakonec jsem si řekla, že když byly ty Velikonoce, že to vezmu s tím... další TT je tady :) Čtěte dál..


"Lásko miluji tě" aneb vzpomínky nám zůstanou

6. dubna 2015 v 21:56 | Maggie

"Lásko miluji tě" aneb vzpomínky nám zůstanou

Pamatuju si to jako by to bylo včera. Pamatuju si jak mi to řekl. Cítím jeho pevné objetí a stisk jeho paží. Ty něžné, ale vášnivé polibky na svých rtech, tvářích a krku. Jsou to všechno vzpomínky. Teď už vím, že takhle to mělo být, ale v tu chvíli jsem doufala, že to bude navždy. Malá a naivní.. Láska nezná meze.


Jak těžké je se zamilovat?

3. dubna 2015 v 12:59 | Maggie |  Nedopsané stránky

Jak těžké je se zamilovat?

Jak to je doopravdy těžké? Jak to v týhle době je.. Na to se určitě každá holka ptá. Dokonce i já, i mě to zajímá. Každý jsme měli partnera, s kterým jsme se určitě spálili, věřili jsme tomu, že je takový a takový, zamilovali jsme se bezhlavě a pak jsme zjistili, že realita je vlastně uplně jiná.. jak se s tím poprat.. To je náplň tohohle článku.


"I ty jsi mě zklamala?"

1. dubna 2015 v 16:49 | Maggie |  My mess

"I ty jsi mě zklamala?"

Nejvíce bolí zklamání ze stran lidí, které nejvíce máme rádi, ke kterým jsme připoutaní a u kterých jsme šťastní, že patří do našeho života. Ale nic není napořád a v týhle době se pravé přátelství bez zklamání opravdu těžko hledá.
V tomhle článku bych chtěla zkomentovat a přiblížit Vám zklamání, které mě nejvíce zabolelo právě od osoby, ke které jsem měla nejblíž. Zrada od nejlepší kamarádky.