"I ty jsi mě zklamala?"

1. dubna 2015 v 16:49 | Maggie |  My mess

"I ty jsi mě zklamala?"

Nejvíce bolí zklamání ze stran lidí, které nejvíce máme rádi, ke kterým jsme připoutaní a u kterých jsme šťastní, že patří do našeho života. Ale nic není napořád a v týhle době se pravé přátelství bez zklamání opravdu těžko hledá.
V tomhle článku bych chtěla zkomentovat a přiblížit Vám zklamání, které mě nejvíce zabolelo právě od osoby, ke které jsem měla nejblíž. Zrada od nejlepší kamarádky.Tak strašně mě to štve co se všechno stalo, že už si nejsme tak blízko. Nemůže za to ona ale já. Já jsem pochopila jaká ona doopravdy je. Jakoby mi to každej neříkal ať si na ní dávám pozor, ale copak já jsem poslouchala?
Jsem tvrdohlavá, mám svoji hlavu asvoje názory a dokud se nespálim tak s tim nepřestanu.

V tomhle případě jsem se spálila už několikrát, ale pořád jsem doufala a věřila v to, že to bude lepší, že se změní a zase to bude ta skvělá holka, kterou zbožňuju, a kterou bych nevymněnila za žádnou jinou kamarádku.

Poslední kapka! Bohužel!
Vaše nejlepší kamarádka o vás ví uplně všechno, i ty nejtajnější tajemství. Ty která by nikdo neměl vědět, to co děláte ve vašem soukromym životě apod. I když zrovna tohle moje tajemství, nebylo ani tak tajemství a nebylo ani tak tajný.

Moje maličkost má slabost na opačné pohlaví, prostě kuci. Ale i to má svůj hlubší význam a důvod.. k tomu se třeba taky jendou dostanu. Prostě a jednoduše jsem měla kluků víc než dost. Všichni to brali, všichni chápali, že si chci prostě užívat, že jsem mladá, nikdo neřekl ani jedno špatný slovo. A pak se začínám dozvídat, že se o mě vypráví jaká jsem KURVA a DĚVKA!

A hádejme kdo to měl všechno na svědomí. Právě moje BFF! Neřešila jsem to, ale když to začala říkat i předemnou a ještě k tomu klukum s kterýma jsem si třeba na diskotéce jen povídala a ona přišla a suveréně mu řekla "S tou se nebav to je děvka!" a ještě se na mě smála jako nejlepší kámoška, tak jsem věděla, že je konec.

Lidi z toho by jeden blil!!! Tohle si nejlepší kámošky prostě nedělaj, a proto jsem řekla dost a věšechno jí to narovinu a upřímně řekla, že takhle by se chovat neměla a že až se začně chovat ke mě a k ostatním kolem sebe a přestane je jen využívát tak at přijde a já začnu přemýšlet nad tím jestli jí prominu.

I díky tomu co udělala jsem přišla o kluka, o kterého jsem opravdu stála a chtěla jsme ho. Řekl mi, že jsem fajn a že si mě váží jako skvělý kamarádky :) Takže zklamání.. ale co se dá dělat. Ten pravej se třeba najde ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 1. dubna 2015 v 18:24 | Reagovat

Hm, tak to asi nebyla nejlepší kamarádka, když se chová takhle, tvému majáčku ostražitosti asi došly baterky.

2 Maggie Maggie | Web | 1. dubna 2015 v 18:46 | Reagovat

[1]: Na to už jsem bohužel taky přišla. Doufala jsem v to, že není taková jaká doopravdy je :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama