"Lásko miluji tě" aneb vzpomínky nám zůstanou

6. dubna 2015 v 21:56 | Maggie

"Lásko miluji tě" aneb vzpomínky nám zůstanou

Pamatuju si to jako by to bylo včera. Pamatuju si jak mi to řekl. Cítím jeho pevné objetí a stisk jeho paží. Ty něžné, ale vášnivé polibky na svých rtech, tvářích a krku. Jsou to všechno vzpomínky. Teď už vím, že takhle to mělo být, ale v tu chvíli jsem doufala, že to bude navždy. Malá a naivní.. Láska nezná meze.Je noc a já zase upadám do deprese, kdy si v hlavě přemítám všechny svoje vzpomínky na něj. Na to jak mi bylo opravdu dobře, když jsem ho měla poblíž, když byl u mě a držel mě.

Byl to kluk, na kterého bych si nikdy ani nepomyslela, byl tím jak se říká, klukem o stupeň víš, na kterého si holky jako já prostě nemůžou myslet. Chtěla bych Vám tu teď vypsat příběh o něm.. potřebuju se vypsat ze svých pocitů a vzpomínek.

,,Bylo léto. Byla jsem s holkama venku, šla jsem se projít. A když jsem vyšla od nás z ulice uviděla jsem ho. Stál opřený o auto mého známého a kouřil cigaretu. Zavadila jsem o něj jen pohledem, ani jsem si ho neprohlédla a ani jsem neměla nějak zájem si ho prohlížet víc. V tu dobu jsem byla zaláskovaná jinde, i když jsem věděla, že to nemá cenu.

A najednou jsem zaslechla, že mě pozdravil, bez nějakho zájmu jsem slušně odvětila. Ani jsme neznala jméno, ani jsem ho nikdy neviděla, ale zajímavý bylo, že znal on mne. Přišlo mi to divný. Po nějaké době jsem se s ním seznámila a líbil se mi, i když byl výstřední a choval se jako kluk, kterej ví co všechno si může dovolit. Byl to arogantní hajzl, ale takovej hajzl, kterej mě přitahoval. Začali jsme se vídat. Procházky, výlety.. všechno možný. Řekl, že přítelkyni nemá, což byla lež. Všichni to věděli až na mě, nebo spíš já to také věděla, ale nechtěla jsem si to přiznat.

Jednoho dne se mě zeptal jestli to spolu teda dáme dohromady, když je nám spolu fajn a trávíme spolu tolik času. Odpověděla jsem, že ano. Proč taky ne, byla jsem do něj zamilovaná až po uši a věděla jsem, že toho kluka porstě chci. Všechno, ale není napořád. Našel si novou práci a často jezdil do ciziny, netrávili jsme psolu tolik času a mě čím dál vícc chyběl.

Poprvé, když mi řekl, že mě miluje jsem zrovna popíjela s kamarádkou víno a byla jsem trochu přiopilá, volal mi a chtěl si povídat. Tak jsem si povídali a když se loučil řekl Miluji tě, pa a já bez rozmyšlení řekla Taky tě miluji, pa a ukončila jsme hovor a pak mi došlo co jsem vlastně řekla a co řekl on a vůbec mi to nevadilo, protože jsem to tak doopravdy cítila.

Milovala jsem ho víc než kohokoli jiného. Ale všechno končí.. Přestal se ozývat, 14 dní mi nezavolal a ani jsem ho neviděla. Zjistila jsem, že má doma těhotnou přítelkyni. Od kamarádky, které volal jsem se dozvěděla, že jsme se prý rozešli a jsme jenom kamarádi, na to jsem ho atakovala zprávama a telefonátama jak si to jako představuje. Žádnou odpověd jsem nikdy nedostala Vlastně do teď nevím proč a jak.

Byla jsme nešťastná a dlouho se z toho dostávala. Odmilovávala jsem se několik měsíců než mě to opravdu přešlo a já si byla jistá, že budu v pohodě.

Jednu noc. Byl to říjen 10. mi v noci volal, všimla jsem si toho až později, že mám od něj 2 zmeškané hovory. Ihned jsme volala zpátky. Vzal mi to uplně opilej jako nikdy a vyznal mi lásku a oznámil mi, že se mu narodil syn a že já jsem druhá mamka a že mě miluje. Věděla jsem, že je opilej. Slíbil, že přijede. Druhý den mi volal, že musí do porodnice, ale hlavní pro mě bylo, že se vůbec ozval a za všechno se mi omluvil.

Občas jsme se sešli na cigáro a pokec, ale nic víc. Byla jsem ráda, že jsem ho měla aspoň takhle..."

..A teď přemýšlím nad tím proč vlastně. Proč volal zrovna mě? když měl doma těhotnou ženu, teda spíš novopečenou maminku, proč mi volal, když semnou nehctěl být a tak všechno podobně? Tak strašně mi chybí i kdžy už na něj tolik nemyslím, ale je jedna písnička, kterou mám vrytou do paměti a vždycky mi bude připomínat jeho.. Budu si připomínat to jak mi jí pořád broukal do ucha když jsme byli venku.. tuhle písničku nikdy nezapomenu..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama