Štěstí? né nikoli..!

20. dubna 2015 v 20:40 | Maggie

Štěstí? né nikoli..!


Po té menší pauze jsem zase zpátky. Dlouho nebyl čas, ani nebyla inspirace a hlavně nebyla ani chuť. Zrovna, kdžy už jsem začala věřit a doufat tomu, že by se mohlo začít blýskat na lepší časy a na mě se konečně usmálo štěstí a já mohla být šťastná a mít někoho po svém boku, tak jsem dostala takovou facku, že jsem se z tohohle bláznovského snění rychle probrala..Všechno to vlastně začalo tím hezkým blondýnem z autoškoly. Jenže nakonec jsem vlastně zjistila, že nemá cenu se otáčet právě za někym kdo o vás nestojí. Nebo né, že o vás nestojí, ale nedokáže projevit svůj zájem. Snažila jsem se navázat konverzaci, ale bohužel. Asi nejsem tak hezká ani dobrá, a nebo prostě neví jak se chovat k holce.

Když jsem se mu pokoušela psát naposledy napsal mi, že je unavený a jde si lehnout. Už s velkou nechutí a notnou dávkou naštvanosti jsem mu bez jakéhokoli vyjádření svých pocitů napsala prostě jen DOBROU. A tím konverzace skončila. Zhruba po hodince nebo dvou jsem projížděla nové věci na facebooku a narazila jsem na fotku ze strip klubu, kterou přidal právě on a napsal, že se má velice dobře. Nestojim o kluka, kterej rozhazuje peníze polonahým holkám točícím se kolem tyče!

Ale to co mě uplně dorazilo a naštvalo je moje vlastní chyba, kterou jsem udělala a připravila se tak o něco co mi celou dobu scházelo.

Jak už bývá mým zvykem o víkendu zajdu na diskotéku s kamarádkami. Chodíme do našeho oblíbenýho klubu, kde většinu lidí známe. Tuhle noc jsem tam, ale potkala někoho, na koho jen tak nezapomenu, na někoho, který v tu chvíli změnil moje pocity, myšlenky a pohled na věc samotnou.

Byl to on. Jmenoval se David.

Jeho tmavýma očima mě pozoroval. Neuhnul nikdy pohledem. Jsem zvyklá na diskotékách se dívat převážně jen do očí a čekat na reakce. Většina lidí brzy pohledem uhne. Ale on se mi stále díval do očí a ani nemrknul. V tom klukovi něco bylo. Padli jsme si do oka. Chtěli jsme se poznat víc. On byl přesně můj šálek kávy, který mi chyběl. Jako by byl ta půlka, která mi chybí. Zanedlouho se rozhodl odejít domu, rozloučil se semnou něžným, ale velice intenzivním polibkem, při krterém se mi podlomila kolena.

Samozřejmě si vyprosil moje číslo, ale s tím, že bych mu měla dát něco mýho, aby měl jistotu, že se mu ještě ozvu, že mě chce poznat a že nechce jen vztah na jednu noc.

Když mi po půl hodine jeho odchodu zvonil telefon s jeho jménem na displeji, nevěděla jsem co se děje. Chtěl abych vazal kamarádku a abych přišla jestli chci, že mě nechá u sebe spát. Byla jsem přiopilá, ale pořáád jsem věděla co dělám, a toužila jsem po tom ho vidět. Vzala jsem kamarádku a šli jsme za ním. Byl tam s kamarádem.

Bydlel sám, takže to bylo skvělý. Lehli jsme si do postele. Nešlo o sex, nešlo o to se uspokojit, k ničemu taky nedošlo. Lehli jsme si a dívali se na sebe. Povídali si, mazlili se. Objímali. Usnula jsem jemu v náruči a věděla jsem, že s tímhle klukem nechci být naposled, že ho chci vidět znovu a znovu ho obejmout.

Ráno když jsem si chtěla povytáhnout děku, ale jen trochu aby zbyla nějaká na něj ji celou vzal a celou mě do ní zabalil a přitulil se ke mě, řekl mi, že můžu v klidu ještě hodinku spát. Bylo to nádherný. Byla jsem šťastná a chtěla jsem s ním zůstat. Když jsme potom odcházeli, něco se ve mě zaseklo, ani nevím co, nevím co se stalo, nějaký zkrat ve mně, ale já jsem se s ním nerozloučila. Žádná pusa na rozloučenou, objetí ani polibek. Pohladila jsem ho jen po zádech a řekla PA, které se tak rychle vytratilo do prázdna. Až když mě kamarádka upozornila na to, že řekl něco na to, že jsem neudělala nic a odešel, mi to všechno došlo a chtěla se vrátit. Bohužel už tam nestál.

Zprávy sms jakoby neodcházeli a ani odpověd nepřicházela. Myslím, že jsem přišla o něco co mi bude chybět.

Je vůbec možný se zamilovat během jedné noci a jednoho rána? Jde se upnout na někoho, koho vůbec neznám, nebo si semnou hrajou moje pocity?

Čemu věřit a jak se s ním spojit, když o to očividně nestojí a nemůže se ozvat. Byl to on kdo se dožadoval mého čísla a kdo mě chtěl vidět znovu... :'(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama