Zatočila se mi hlava..

13. dubna 2015 v 17:32 | Maggie |  Nedopsané stránky

"Zatočila se mi hlava.."

Možná, že je to jen klam, možná je to přelud, ale možná je to právě to na co celou dobu čekám, to co mi celou dobu chybí.
Poznala jsem někoho s kým jsem si hned padla do oka, někoho kdo se mi líbí a o koho bych se chtěla snažit.Od začátku března dělám autoškolu. Moje instruktorka je uplně skvělá ženská, můžu si s ní o všem popovídat. Je to bláznivá postarší ženská, která má smysl pro humor. Taky přišla chvíle kdy jsme rozebírali chlapy a kluky a tak všeemožně všechno kolem toho. Nikoho nemám tak jí napadlo, že mi někoho dohodí. Kluka, který taky dělá autoškolu..

Nejprve ho měla vidět kamarádka, protože dělala jízdy předemnou tak jsem jí řekla ať mi hned zavolá ať vím jak vypadá. Volala mi a s totálním nezájmem o druhé pohlaví mi řekla, že se jí vážně nelíbí. Tak jsem čekala co to bude za obludu a připravovala se na to, že budu v autě sedět s příšernym klukem na pohled.

Když Renča (instruktorka) s tím "obdludou" přijela, zjistila jsem, že to vůbec obluda není. Pěknej vysokej, blonďatej kluk se svalnatýma pokérovanýma rukama a milým bláznivým úsměvem na tváři. Renča mě předem informovala, že má prořízlou pusu a žádný téma pro něj není tabu, jí samotné začal hned při prvním setkání tykat, na to že by mu mohla dělat mámu, skoro babičku. Přivítal mě milým ahoj a zavřel zamnou dveře u řidiče..

Trošku rozklepanýma rukama jsem uvolnila ruční brzdu, sešlápla spojku a zařadila jedničku. Rozjela jsem se, řekla Renče jak se mám a popisovala jsem jí předešlou noc strávenou na diskotéce.

Jmenuje se Robert. Ukecanej, pěknej Robert ;) Renča mi hned oznamovala, že Robert byl taky někde a ten se hend zapojil do hovoru. Byl v Opolanech. Původně jsem měla jet právě tam, ale skončila jsem v Lysí v Calypssu ;) a on kouzelně na to, že jsme se už mohli dávno poznat, ale že je fajn, že se seznamujeme teď. Povídali jsme si. Je vážně ukecanej. A hned jsme se domluvili, že ve středu půjdem na kafe, jelikož já mám volno ;)

Ale teď k tomu podstatnějšímu, z čehož se mi právě zatočila hlava :)

Dneska si mě přidal na Facebook. Zapomněla jsme zmínit, že je ze Slovenska. Pssali jsme si a přišlo na to, že potřebuje holku k tomu aby ho trochu zkrotila a já na to, že jsem dávno přestala hledat a že čekám až mi osud někoho přihraje a on na to, že už jsem ho třeba našla :) a v tom jsem se začala smát na displej telefonu :D je očividný, že tím myslel sebe :D

Tak kdo ví, třeba on bude ten, který semnou bude trávit ponurý večery ;)

Rozhodně se cítím uplně skvělě a mám divný hřejivý pocit u srdce, takový to bláznovství. První zamilovanost, i když je na všechno hrozně brzo. Tak třeba z toho něco bude. Vůbšec se tomu nebráním :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama