Stalo se v uplnyulých dnech

7. května 2015 v 17:54 | Maggie |  Nedopsané stránky

Stalo se v uplynulých dnech

Dva týdny jsou zase ty tam a já se vracím ke svému místečku klidu, kde se vypíšu, když to potřebuju. K úvodu.. zatu dobu se toho celkem dost, měla jsem závěrečné zkoušky na řidičák, byly čarodejnice a taky První máj lásky čas a hlavně a především začalo Mistrovství světa v ledním hokeji 2015!!!
Hlavní pozitivní zprávou pro mě, pro Vás asi spíš horší, je, že jsem zkoušky na řidičák udělala a to na počet 44 bodů. Není to moc, ale stačí to k tomu abych dostala šanci k tomu se stát řidičkou ;) jízdy byly uplně v pohodě, jen mě štve, že jsem jezdila jen tak krátce, sotva 15 minut. Klidně bych si zajezdila ještě dýl, ale panu komisaři to očividně stačilo. Žádná výtka na můj účet se nekonala, takže můžu říct, že mi to šlo ;) teď už si jenom počkat na to až mi průkaz vystaví ajá budu moci hrdě vyrazit na silnice.. jen je problém s čím. Ona se nějaká taplechovka najde..:D


Znásilnění v našich ulicích..!

Tohle nikdo nečekal! Den na čarodejnice, když jsme s holkama byly zrovna ve chvíli rozjezdu velké párty jsme uviděli v naší ulici několik policejních aut. Asi zase jen blázněj..o deset minut později jeli zpět, a někoho vezli. Druhý den jsme se dozvěděli, že u nás byla znásilněna teprve 10ti letá holčička. WTF?! Kdo, jak a proč?! Bože!

Zjištění, že to udělal místní cikán, který tu nežije ani tak dlouho nás trošku rozsekala. Všechno bylo i ve zprávách, ale znáte televizi Nova, ta si taky všechno přikrášlí podle sebe. Ale to co mě vážně nejvíc viděsilonebo dostalo, ani nevím co jsem v tu chvíli pociťovala bylo to, že jsem toho týpka několikrát potkala a vždycky na mě tak hrozně zíral.. fuj..ještě teď z toho mám husinu!

A teď mi vysvětlete jak tohle může vůbec někdo udělat? Jak se může dotknout dítěte a takhle mu ublížit a zkazit celý život?! To dítě z toho bude mít navždy trauma a třeba ji to zkazí i celý sexuální život.. hnus prostě! Tyhle lidi by měli hnedstřílet nebo jim při nejmenším udělat to samý jako on ji.

Nepolíbená..

Na prvního máje jsem zůstala sama a střízlivěla jsem, né že by mi bylo špatně, to ne, ale byla jsem líná cokoli dělat. Takže jsem zůstala nepolíbená, ani jsem neměla koho kdo by mě políbil, takže jsemto vzdala a užila si skvělej večer se ségrou.

Ale večer taky přišlo něco co jsem vážně nečekala. Zavolal mi ten, na kterého jsem skoro zapomněla, ten kterého jsem tak dlouho milovala a chtěl mě vidět. Za všechno se mi omluvil, za to všechno co mi jeho vinnou ublížilo.. A musím říct, že je pořád stejně sladkej a dokonalej.. :)červenám se, kdybyste to chtěli vědět :D

Jeho slib "Já se ozvu Meggie" zůstal nedotčen ve vzduchu. Znám ho. Je mi jasný,že to bude trvat zase pár měsíců než mi zavolá a pozve mě ven. Jediný pozitivní na tom je, že už z toho nejsem tak strašně v prdeli, jako jsem vždycky byla. Prostě no stress a keep calm !! :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama