Červen 2015

Výlet do Plzeňského pivovaru a okolí

28. června 2015 v 13:53 | Maggie |  Nedopsané stránky

Výlet do Plzeňského pivovaru a okolí

Ke každému konci roku si náš úžasný pan profesor vymyslí nějaký "skvělý" výlet, který většinou vážně stoji za to.
Tentokrát si vymyslel, že navštívíme Plzeňský pivovar, který by nás všechny mohl zajímat hlavně kvůli ochutnávce piva ;)
A pak, že zůstaneme v Konstantinových lázních, které nejsou tak daleko. Všechno jsem poctivě zdokumentovala abych se s Váma o tenhle nezapomenutelný zážotek mohla podělit ;) ..podotýkám, že já na výelty zrovna moc nejsem..


Dojmy a pojmy, aneb návštěva "blázince"

22. června 2015 v 19:20 | Maggie |  Nedopsané stránky

Dojmy a pojmy, aneb návštěva "blázince"

Tak a je to tu.. teda už není.. Dlouho očekávaná návštěva psychiatrické léčebnyv Kosmonosích. Naši drazí profesoři usoudili, že nás vezmou na návštěvu za místními blázny do "blázince". Samozřejmě jako součást výuky, jelikož máme i základy společenských věd, kde se bere psychologie a podobný takový věci, které jsou občas mimo mé chápání a ty jejich názvy a pojmy jdou opravdu mimo mě.

Takovou jsem měla radost, že se tam podíváme na ty "blázny" - musím to pořád psát do uvozovek, protože to nechci napsat na plnou hubu a je mi jasný, že by to vyznělo blbě, i kdžy to vážně tak nemyslím. Avšak nakonec jsem zjistila, že exkurse nezahrnuje přímo návštěvu pacientů, ale že tam jdeme vlastně kvůli besedě na téma Návykové látky .

Vážně?! To je jako kdyby nám to netloukli všechno o drogách a návykových látkách do hlavy minimálně
už od začátku školního věku a teď to máme poslouchat znova? No vážně vzrůšo.. !!


Nejhorší je srážka s blbcem.. lépe řečeno, blbcem opačného pohlaví!

21. června 2015 v 18:55 | Maggie |  My mess

Nejhorší je srážka s blbcem.. lépe řečeno, blbcem opačného pohlaví!

Každej tohle určitě zažil, ale tohle mi přijde už hodně. V poslední době se toho nějak moc hromadí. Však víte. Momentálně mám spíš na mysli kluky. Takovej ten pocit, když poznáte někoho s kým si hend padnete do oka a máte ten dojem, že by to mohlo fungovat amohlo by z toho být víc než jen kamarádský pošťuchování.

..Maggie, ty jsi ale naivní, tohle by se tobě přece nemohlo stát ;) ..

Vždycky, když se daří a je to víc než dokonalý, víc než fajn, a vy si začnete zvykat na ten pocit, že konečně nejste sami a pak najednou přijde to velký BOOM! a vy zase sedíte na zemi s holou prdelí a přicházíte na to, že vlastně nemáte nic. Že nemáte o nic víc než předtím, ale spíš mnohem míň než jste měli.

Tak co to sakra je? Nebo spíš co to s těma klukama je? To se k nám vážně musí chovat jako ke kusu hadru, kterým si utřeli flek na gauči po jejich úžasnym výstřiku a pak ho hodit do kouta?! Tak tohle mi hlava nebere.


"Letní počasí" tak určitě

21. června 2015 v 14:19 | Maggie |  Nedopsané stránky

"Letní počasí" tak určitě

Na to, že dneska má být první letní den, pokud se tedy nemýlím, je to počasí nějaký hodně zabržděný a za okny to spíš vypadá jako by byl podzim a blížila se k nám krutá zima. Zrovna včera to vypadalo nejdřív hezky, podle toho sluníčka, pak se zatáhlo, začalo pršet a foukat vítr a během následujících deseti minut se na nás zase smálo sluníčko.

WTF?!


Ale ani tohle počasí mi nezabránilo vytáhnout kámošku ven k rybníku a udělat pár fotek. Na fotky jsem uplnej blázen a jště k tomu, když jsem zjistila jak můj skvělej telefon, kterej bych někdy vážně hodila do zdi, dělá fajný fotky, tak jsem tím posedlá ještě víc. Procházka kolem rybníka byla povedená, až na to, že mi po pár snímcích můj telefon oznámil, že je unavenej a že se prostě vypne.. FUCK OF!! Ale aspoň nějaký jsem udělala ;)


Pokus o pěstování ředkviček - 1. část

20. června 2015 v 18:23 | Maggie |  Nedopsané stránky

Pokus o pěstování ředkviček - 1. část

,,Vždyť tobě všechno umře, i umělá kytka by ti umřela kdybys nějakou měla Meggí"

Tak tohle slýchávám pořád. Nejsem ten typ, kterej se o ty zelené podivné rostlinky stará opravdu s láskou a snaží se je udržet při životě. Láska k těmto "tvorečkům" mi vážně nepřirostla k srdci. Fájn.. když dostanu kytku k narozeninám nebo svátku, nemám problém. Přece jen jsou to řezaný kytky, od kterých nikdy neočekává, že budou dál růst.. I když moje máma, kdyby mohla, se pokusí veškerý řezaný kytky zachránit a nehat je zakořenit.


Festival Votvírák 2015

16. června 2015 v 15:50 | Maggie |  My mess

Festival Votvírák 2015

Začalo sluníčko, léto je v podstatě tady a jako každý rok je tu zase (byl tu zase ;)) suprovej fesťák Votvírák 2015. Letošním rokem to byl už 9. ročník.

Prostě jsem si to nemohla nechat ujít a lístek už jsem si koupila 3 měsíce předem. Prostě srdeční záležitost, minulý rok jsem bohužel nebyla z jistých důvodů - přítel byl idiot ;) tak jsem si to musela vynahradit teď. A řeknu Vám, že to vážně stálo za to!