Festival Votvírák 2015

16. června 2015 v 15:50 | Maggie |  My mess

Festival Votvírák 2015

Začalo sluníčko, léto je v podstatě tady a jako každý rok je tu zase (byl tu zase ;)) suprovej fesťák Votvírák 2015. Letošním rokem to byl už 9. ročník.

Prostě jsem si to nemohla nechat ujít a lístek už jsem si koupila 3 měsíce předem. Prostě srdeční záležitost, minulý rok jsem bohužel nebyla z jistých důvodů - přítel byl idiot ;) tak jsem si to musela vynahradit teď. A řeknu Vám, že to vážně stálo za to!
Dvou denní skoro nonstop mejdan s vážně skvělým výběrem kapel, atrakcemi a širokým výběrem pití a jídla.
Přijeli jsme tam v pátek v odpoledních hodinách natěšený jak nikdy. Cesta až na letiště nám trvala delší dobu než jsme předpokládaly tak jsme nestihli začátek toho co jsme chtěli. Pak přišel další kámen úrazu. Všude hrozně lidí a žádný signál. Nemohli jsme se najít s holčinou, která nám držela fleka na stan :/ uuf.. dlouho nám to trvalo, když jsme konečně našli fleka zjistily jsem, že stan je trošku v dezolátním stavu, ale co se dalo dělat. Stejně jsme ho postavily :D

Takhle božsky nás stan vypadal :D

Když už jsme se dostaly konečně k tomu, že vyrazíme, se ještě objevili hasiči a všechny nás zkropili! Takový osvěžení v tom vedru.. no prostě BOMBA .. bodlo to opravdu skvěle.

Kapely hrály vážně skvěle, všichni jsme si to náramně užili a už teď vím, že příští rok jedu znova, ale každopádně s lepším vybavením avíce oblečením, jelikož vsobotu krásně sprchlo a my měli všechno promočený :D trošku defekt, ale nic to nezměnilo na našem úsudku. Vážně paráda.. a nakonec pár fotek ještě ;)

Čekání v obrovskym davu plýn lidí na vystoupení mé oblíbené kapely Divoký Bill!


Netřeba slov, užitý prostě :3 :)

A ta nejlepší nakonec :) s milovanou sestřenkou Pájou :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama