"Letní počasí" tak určitě

21. června 2015 v 14:19 | Maggie |  Nedopsané stránky

"Letní počasí" tak určitě

Na to, že dneska má být první letní den, pokud se tedy nemýlím, je to počasí nějaký hodně zabržděný a za okny to spíš vypadá jako by byl podzim a blížila se k nám krutá zima. Zrovna včera to vypadalo nejdřív hezky, podle toho sluníčka, pak se zatáhlo, začalo pršet a foukat vítr a během následujících deseti minut se na nás zase smálo sluníčko.

WTF?!


Ale ani tohle počasí mi nezabránilo vytáhnout kámošku ven k rybníku a udělat pár fotek. Na fotky jsem uplnej blázen a jště k tomu, když jsem zjistila jak můj skvělej telefon, kterej bych někdy vážně hodila do zdi, dělá fajný fotky, tak jsem tím posedlá ještě víc. Procházka kolem rybníka byla povedená, až na to, že mi po pár snímcích můj telefon oznámil, že je unavenej a že se prostě vypne.. FUCK OF!! Ale aspoň nějaký jsem udělala ;)Strašně mě fascinoval ten odraz toho nebe. Mraky byli vážně úžasný a těch fotek jsem udělala několik, ale přece sem nebudu dávat dvacet stejných fotek. A navíc z toho všeho vždycky udělám nějakou koláž, takže no stress..


Jak říkám. Můj mobil vypověděl službu, taže fotek není moc, ale snaha byla.

A nakonec to nejlepší :))


Říkali jsme si, že nám patří svět a ta naše holubička.. no uplně jak labutí jezero :))

Při téhle procházce jsem si nevšímala jen té pěkné přírody kolem nás. A vážně jsem ráda, že zrovna u nás je tak pěkný rybník, kolem kterého se můžeme jít projít a nadýchat se čerstvého vzduchu.. Ale postřehla jsem hlavně to, že všude kolem jsou odpadky. Flašky, obaly od sušenek a všeho možného. Nidky jsem si toho nevšimla nebo jsem tomu nepřisuzovala takovou váhu, ale teď najednou mě to praštilo do očí. Vážně mi to vadí. Neříkám, že já jsem nikdy nikde nevyhodila papírek, ale zrovna tady u toho rybníka mě to vážně mrzí.

Říkaly jsem si s Barčou, že bych se jednou normálně sebrala a šla to všechn osezbírat, ale co by mi to pomohlo, když hned za mnou půjde nějaký "lump" a hned zase něco odhodí. Jsem trochu na vážkách jestli to mám udělat nebo ne.. A když už jo tak si aspoň počkám na hezký počasí a né na tenhle hnus, kde to vypadá, že se tam všichni čerti žení..


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pizla Pizla | 21. června 2015 v 14:34 | Reagovat

Hezké fotky. A s tím úklidem kolem rybníka, to je moc dobrý nápad. :-)

2 Maggie Maggie | E-mail | Web | 21. června 2015 v 18:39 | Reagovat

[1]: Je to dobrý nápad, ale bojím se toho, že já proto něco udělám a nakonec to stejně všechno bude k ničemu.. :/ ale za pokus to stojí ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama