Nejhorší je srážka s blbcem.. lépe řečeno, blbcem opačného pohlaví!

21. června 2015 v 18:55 | Maggie |  My mess

Nejhorší je srážka s blbcem.. lépe řečeno, blbcem opačného pohlaví!

Každej tohle určitě zažil, ale tohle mi přijde už hodně. V poslední době se toho nějak moc hromadí. Však víte. Momentálně mám spíš na mysli kluky. Takovej ten pocit, když poznáte někoho s kým si hend padnete do oka a máte ten dojem, že by to mohlo fungovat amohlo by z toho být víc než jen kamarádský pošťuchování.

..Maggie, ty jsi ale naivní, tohle by se tobě přece nemohlo stát ;) ..

Vždycky, když se daří a je to víc než dokonalý, víc než fajn, a vy si začnete zvykat na ten pocit, že konečně nejste sami a pak najednou přijde to velký BOOM! a vy zase sedíte na zemi s holou prdelí a přicházíte na to, že vlastně nemáte nic. Že nemáte o nic víc než předtím, ale spíš mnohem míň než jste měli.

Tak co to sakra je? Nebo spíš co to s těma klukama je? To se k nám vážně musí chovat jako ke kusu hadru, kterým si utřeli flek na gauči po jejich úžasnym výstřiku a pak ho hodit do kouta?! Tak tohle mi hlava nebere.
Poznala jsem vážně mooooc fajn kluka. Vážně se mi líbil a já očividně jemu. Na nic se nespěchalo. Vídali jsme se, scházeli, povídali si, vyprávěli si naše životní story a poznávali jeden druhýho.. Fááájn O.K.! Já se asi zamilovala.. Sama jsem z toho nebyla dvakrát nadšená, ale fakt jsem doufala, že třeba konečně teď mi to vyjde, že budu zase šťastná.

No a fakt.. zase to ohlušující obrovské BOOM!, při kterém by ohluchl snad každý v dosahu 20 metrů! A najednou už to nebylo ve stylu "Joo, poznáváme se, je mi fajn, z toho bude něco víc zlato..!" ale bylo to spíš "Jsi fakt fajn, užil jsem si to, ale teď běž o dům dál!" !!!!!

A už nejsem dobrá ani na to aby mi normálně a smysluplně odepsal na zprávu, takže tímto bych chtěla říct, že jsem vážně znechucená opačným pohlavím, které si myslí, že je to nadřazenější a nejdokonalejší. Vážně kluci až se naučíte chovat k holkám, tak teprve potom můžete z pusy vypustit něco o tom, že jste lepší! A možná ani to ne.. !!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 4kocour4 4kocour4 | Web | 5. července 2015 v 22:35 | Reagovat

No, nevím jak jsem se sem dostal nebo proč jsem to četl, ale upřímnou soustrast :(
P.S. máš můj hlas ;-)

2 Drápek Drápek | Web | 8. července 2015 v 15:38 | Reagovat

Bohužel těch blbců je na stranách obou pohlaví požehnaně. Kdysi mi někdo říkal, a myslím, že to byl můj táta, že bych neměla koukat jen na to, jak ten druhý vypadá. Neříkám, že je to tvůj případ. Jen udávám příklad pro inspiraci. :-) Mám kamarádku jejíž kluk nění žádný model, ale je tak krásný už jen tím, jak se k ní chová. A přesně to nás činí šťastné. :-) Hledej dál a nepolevuj v "podmínkách na chlapa"

3 Maggie Maggie | E-mail | Web | 8. července 2015 v 16:22 | Reagovat

[1]: Díky ;)

[2]: Tak to určitě, blbců je všude dost ;) Nikdy to není jen o vzhledu a i já jsem přesvědčená, že nikdy nebudu mít svého "playboye" jako vystřiženého z časopisu, stačí mi obyčejný kluk, který mě bude mít rád ;) Budu hledat dál, neboj. A děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama