Červenec 2015

Šuple s názvem "Rozepsané"

8. července 2015 v 23:41 | Maggie |  My mess

Šuple snázvem "Rozepsané"

Sakra! Ve vsložce ROZEPSANÉ se mi stále a stále hromadí víc a víc článků, které nemají smůj konec a ani odkliknuté tlačítko "Hned zveřejnit". Prostě se mi to nechtělo asi dopsat, ale podle mě to stojí za to, abych to nějak aspoň dodělala a aspoň částečně zveřejnila ;)


Miss blog 2015

3. července 2015 v 22:30 | Maggie |  My mess

Miss blog 2015

Tak a je to tady. Poprvé co jsem se zapojila do takovéto soutěže. Nikdy by mě nic takového nenapadlo, a proto přemýšlím, jestli jsem se náhodou trošku nezbláznila :D

Zapojila jsem se s fotkou, kterou mám zveřejněnou i tady na blogu jako "profilovou". Ani si nevěřím, že bych to mohla vyhrát, ba ani si nedávám žádné naděje, ale třeba díky tomu aspoň získám víc čtenářů než doposud.. moc jich zatím není, ale co sedá dělat :P třeba se na mě usměje štěstí ;)

Takže vy všichni, kteří jste tak hodní a zabloudili jste a podívali se na oficiální stránku s hlasováním Miss Blog 2015 a hlasovali pro mě, tak vám mooooooc děkuji :) vážím si toho.. ;)

Užívejte prázdniny a aloha ;)

Léto, léto, léto..

2. července 2015 v 22:35 | Maggie |  Nedopsané stránky

Léto, léto, léto..

Tak a konečně jsme se dočkali. To pravé léto už je tady a my si můžeme vyvalit naše kejtičky hezky na sluníčko a snažit se opálit. V mém případě se vdycky spálím.. jako při poslední opalovačce. Celá spálená ramena, dekolt i záda. No hrůza..

Úspěšně jsem dokončila 3. ročník obchodní akademie a teď si budu užívat poslední prázdniny. Příští rok se budu už asi chystat na další školu po maturitě, nebo snad na termín opravné maturity v září? Snad ne.. :D

Každopádně jsem si chtěla začátek prázdnin nějak zpříjemnit, tak jsem dneska navštívila kosmetický salón, kde pracuje moje kamarádka a nechala jsem si udělat nové nehty. Nechala jsem kámošce uplně volnou ruku, jen jsem si vybrala podkladový barvy a pak to nechala zcela na ní ;) a takhle to dopadlo.. :)


Světle fialové nehtíky, jeden černý s korunkou jako pro princeznu :) opravdu nádherné a příští měsíc znovu na doplnění ;) Jen aby se z toho nestala moje závislost ;)