Říjen 2015

#JakobyNic <3

28. října 2015 v 14:09 | Maggie |  My mess

#JakobyNic <3

Podtitulek: Zamilovaná do hajzla! :)

A přesně na tohle jsem se těšila. Svoje posedlosti vnetiluju všude možně kde se dá. Nejraději bych použila zdi u mě v pokoji, bohužel. Ale jednou z mých mnoha závislostí jako je čokoláda, zevlení v posteli (hodně důležitá věc), komentování vše možných situací a tak dále je tou největší závislotí ON!Hrozně dlouhou dobu jsem se těšila na nový song na novou desku #Detektor2. Avšera ve 20.00 jsem se konečně všicni nadšenci pro tohohle šílence dočkali. Singl Nejsou rádi je konečně venku a vážně to stojí za to.

Ektor. Nejvíc mě na něm uplně hrozně přitahujou jeho děsivý oči, tak děsivý, že by dokázali každýho spolknout. Prostě oči zmrda! Jeho text? Wow.. nemluvim. Arogantní, egocentrickej chlap, kterýho vážně nic kolem nezajímá a on ví, že je TOP! Vždycky miluju ty největší hajzly :D :D :D


#TOP #king #JakobyNic


Ze dna na vrchol - Part 2

22. října 2015 v 18:32 | Maggie |  Výplody fantazie

Ze dna na vrchol - Part 2

,,Nevyčítej životu co ti nedal. Ale uč se oceňovat co ti dal."

Každým dalším krokem mě víc a víc pohlcovala tma. Obepínala mě, sápala se po mě, objímala mě a hrála si semnou. Táhla mě dál městem. Šel jsem za ní a nevěděl jsem kam. Ale byla to jediná věc, která byla kolem mě a já jsem se jí naprosto oddal a nechal se jí doprovázet.

V hlavě se mi rpomítali stále a stále ty stejné otázky. Pořád to samé dokola. Co teď? Nic jiného jen to co se bude teď semnou a s mým životem dít..


Zhroucení vnitřního světa

21. října 2015 v 19:34 | Maggie |  Nedopsané stránky

Zhroucení vnitřního světa


,,Předtím to bylo jinak" zaznělo z jeho úst a já jen odvětila ,,ano to bylo"

Znáte taky ten pocit, když si sednete po dlouhém namáhavém dni konečně do postele a začnete přemítat o všem co kdy bylo, co se stalo a co bylo špatně? Ten pocit, když si vlastně uvědomíte, že nemáte nic a přijdete si, jako když se propadáte uplně na dno té nejtemnější díry na planetě zemi? Tak přesně takhle bych právě dnes já popsala svůj život. Totální propad až na dno..