The fight we didn't choose

2. listopadu 2015 v 22:27 | Maggie |  My mess

The fight we didn't choose

Dnes jsem na internetu narazila na článek, který mě zaujal.
Vím proč.. Byl to článek o lidském neštěští, které může potkat každého z nás aniž bychom si to uvědomili. Takových článků vídám celkem dost a celkem často, ale tenhle byl kouzelný a zajímavý v tom, že to byl jasný důkaz pravé lásky, která přece jen ještě na světě je..

Článek je o ženě, která onemocněla rakovinou prsu. To by nebylo až tak nic zajímavého, jak jsem řekla, takových článků na toto téma najdeme všude možně spoustu. To nejkrásnější na tom, ale bylo to, jak se zachoval její manžel. Celý jejich příběh je zveřejněn na stránkách, které po smrti své ženy vytvořil její manžel, který se rozhodl dál napomáhat lidem s podobným osudem. Odkaz na stránky jsou ZDE!

Když Angelo Meredino porvé uviděl krásnou Jennifer věděl, že ona bude ta pravá, kterou požádá o ruku, a s kterou stráví zbytek svého života. Netušil však, že to nebude tak dlouho. Krátce po zásnubách Jen diagnostikovali rakovinu prsu..


Angelo po celou dobu boje své manželky s touto nemocí ji fotil. Snažil se ukázat tvář rakoviny prostřednictvím tváře své nádherné ženy, která se nikdy nevzdávala. Všechny fotky jsou na stránkách.

Krátce po Jeniných 40 narozeninách, přišel ale konec. Pro Jen přišlo vysvobození, na které už jistě čekala. Ale celou dobu měla po boku své nejbližší a hlavně svého milujícího muže, který ji vždy podporoval a byl celou dobu s ní.
Takto si já představuju pravou lásku! I když je to příběh se smutným koncem, stejně je to nádherné!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama