Leden 2016

Čekám..pořád..

31. ledna 2016 v 21:47 | Maggie |  Nedopsané stránky

Čekám..pořád..

Jako by toho nebylo už dost. Jakoby mi už nestačilo, že už jsem se tolik zranila a tolikrát upadla na zem. Nestačilo! Znovu! říká mi moje svědomí, moje hlava, ta otravná koule na mém krku, která řídí naprosto všechno co dělám. Bůh ví kdo řídí ji..

Všichni na něco stále čekáme. Pořád. Čekáme kdy dospějeme, kdy se políbíme, zamilujeme, pomilujeme, kdy už konečně budeme řídit auto, kdy potkáme svojí drahou polovinu, díky, které bude mít Váš život smysl.

Život = čekání


Další rok..další šance..

5. ledna 2016 v 0:05 | Maggie |  Nedopsané stránky

Další rok..další šance..

A je to tu. Je to tu zase. Teda už bylo. Dlouhý čas jsem tu nebyla, skoro jsem zapomněla jak i to jak se píše na počítači :D jediná komunikace se světem pro mě byla připitomělá malá krabička s dotykovým displejem a připojením k internetu, facebook, instagram a dalšívymoženosti dnešního světa.. bože jak já to nesnášim..

Ale dost vylejvání mé zlosti k moderním věcem, i když co bych bez nich dělala, ale vrhněme se k tomu všemu, co všechno jsem sem chtěla za tu dlouhou dobu co jsem tu nebyla, dopsat a hlavně se vypsat ze všech událostí mého tak už dost nudného života středoškolačky. Je už 4. ledna..roku 2016...bože jak to letí.

Od listopadu minulého roku se tu pod mým jménem neobjevilo biť ani jendo jediné písmenko, a teď to chci všechno napravit a udělat z jednoho jeidného článku strhující bestseller.. dobře kecám.. jen dám možnost mým prstíkům, aby se zase hýbali někde jinde než na obrazovce mého Huawei :)