Jak jsem kostila kuře..

18. dubna 2016 v 9:23 | Maggie |  My mess

Jak jsem kostila kuře..


Chudák malej. Už od začátku jsem se toho štítila a měla z toho deprese, snad jsem nemohla i spát, no nevím.
Hodlám Vám vylíčit svůj děsuplný příběh toho jak jsem rozčtvrtila a rozkouskovala chudáčka nelétavého ptáčka.

Pohodlně se usaďte, sado maso začíná :D :D
funny, lol, and cooking imageJedno krásné dopoledne, kdy jsem po vydatném spánku otevřela svá očka, protáhla se a úspěšně se po pár převalení a snaživých pokusech zvedla z vyhřáté postele, jsem se dokopala do kuchyně. Rozespalá, nechápající všechno kolem..

Uhh.. moc světla a zvuků, které na mě hned vybaflo okno směrem do parku, kde si už rozjařené děti hrály minimálně od sedmi ráno a rádoby milujícíc rodiče dělali, že na ně dohlíží. Jak já to tady miluju.

Jídlo a hlad. Rádoby zdravé musly to jistí. A pak to přišlo. Do kuchyně přišel strýček a že ať moc nekoukám, že mi koupil kuře a že ho jdu vykostit. Div mi spodní čelist nepadla do misky s oříškovýma musly!

Já? Kuře? Já? Nůž? Kostit kuře? WTF?!

Následovalo pár blbých výmluv, keců a řečí, že chudák kuře by si určitě nepřálo být rozporcováno zrovna mnou totálním antitalentem na všechno co je v kuchyni spojené. Odpověď byla jednoduchá "Seš holka na vdávání tak makej!".

A už jsem stála u kuchyňské linky s nožem v ruce a pozorovala nehybné růžové kuře jak si tam tak leží. Nejdřív proběhla instruktáž. Ve který ruce držim nůž, a ve který mám větší sílu a na kterou ruku se mi to bude líp dělat a samý blá blá blá.. Ať už se k tomu dostanem. Jsem pravák, nůž držim v pravý, takže to budu kostit doleva.. Logika? Utekla do Grónska :D

Fájn. Sledovala jsem ani ne minutovou práci strýčka, když zavelel ať se toho ujmu. Prej podél kosti.. Sakra kuře studený, uplně mrtvý, růžový a já ho mám ještě ošahávat a hledat mu kosti? Chudák malej mtvej, jsem ráda, že nejsem kuře :D Připadala jsem si jak zoofil a nekrofil v jednom, ale což.. něco jíst musím. Provedla jsem přesný chirurgický řez ze shora dolu. Luxusní prácička.. Jen kdybych nebyla pořádný tele a trochu víc na nůž zatlačila. Kuřátku jsem uštědřila jen malou rejhu. prej se do toho mám opřít. Jasně. Zatnula jsem zuby a řezala co mi to šlo. Prej to blbě držim, tak jsem si to zase přendala jinak ten nůž.

Kuře mi cestovalo po celý lince, ale nakonec jsme ho udolala. Prsa jsou venku. Akorát porcička na dobrou čínu. Pořád jsem si opakovala jak se mrtvolce omlouvám a že doufám, že se v kuřecim nebi má fajnově :D no nejsem já idiot? :D

Ve finále jsem kuře vykostila uplně celý. Takže křídla, prsa a stehna. Skvělá práce mi bylo řečeno.. :) Takže mám radost.

Pořád to nemění, ale nic na tom, že jsem v kuchyni nemehlo a kdybych neměla dohled určitě skončím minimálně na pohotovosti. A jak říká strýček "Taková jsem já".

Xoxo
Maggie ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama