Zakázaná láska?

10. listopadu 2016 v 15:17 | Maggie |  Nedopsané stránky

Zakázaná láska?

Opět jsem se dostala k tomu něco zase napsat.
Můj život teď nabírá vysoké obrátky. Škola, práce a spánek. Na nic jiného není čas. Ale přece jen jsem se uvolnila z toho nekonečného kolotoče povinností a našla si volnou chvilku ke sdílení svého dalšího výlevu.
Existuje v téhle době vůbec "Zakázaná láska"? Nikdy jsem netušila, že bych se s něčím takovým setkala já sama. Ale kupodivu, už tomu tak bude.


Když jsem začala brigádně pracovat v Kauflandu, poznala jsem jednoho kluka. Dělal ostrahu, spíš pořád dělá. Pořád se na mě smál a já na něj. Krásným způsobem mě pozval na kávu a já souhlasila. Bohužel, jak už to tak bývá naskytla se jiná dívka dřív než jsme se k tomu kafi vůbec dostali. No nevadí, nechala jsem to být a vycházela jsem s ním jako s normálním kamarádem. Párkrát jsme se bavili i o tom, že jestli spolu máme opravdu být tak spolu budem, že je to bude osud. A jak to tak bývá, taky jsme se pohádali a nějakou dobu spolu nemluvili a naprosto se ignorovali. Což mě zraňovalo víc než cokoli jiného.

Ovšem po roce přišel zvrat a my jsme se spolu začali bavit jako nejlepší přátelé. Kino, kafe, společné pauzy v práci, mnoho smíchu a upřímných úsměvů. Věděli jsme, že musíme být spolu. A tak spolu jsme. V tom ale přichází ten háček.

Takovýto vztah na pracovišti je nedovolený. Jelikož pracuji jako pokladní a on jako ostraha, tak je to zakázané. Všechno držíme v tajnosti, nikdo o tom nesmí vědět, ale mám strach z toho, že jednou se to provalí a bude problém. Ten problém by měl hlavně on, ani né já jako on. Přišel by o práci a to já nechci.

Jsem do něj zamilovaná a jsem sťastná, že ho mám. Jen nevím jestli je to uplně správné.

Jaký názor na to máte vy? Stojí to za to?

xoxo
Maggie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Následovat svoje srdce, nebo se držet pravidel?

Vždy jít za svým srdcem. 100% (2)
Dodržovat pravidla. 0% (0)
Je těžké odpovědět. 0% (0)

Komentáře

1 Pusinka Pusinka | E-mail | 10. ledna 2017 v 0:20 | Reagovat

To jsou veci toto :D :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama