Dopisová výzva - dopis č. 1

1. června 2017 v 10:58 | Maggie |  My mess

Dopisová výzva - dopis č. 1


Tak jsem zase jednou brouzdala všude možně a narazila jsem na zajímavou věc.
Všichni známe 30ti denní výzvy z posiloven a podobně. Tohle je něco obdobného ač se mi to zdá pro někoho kdo není na posiovaní, a všechny věci spojené s námahou, jako dost ideální. Hlavně pro ty, kteří rádi píšou a všemožnými způsoby si snaží utřídit svůj vlastní život.

Tohle je přesně pro mě.

Pravidla jsou jednoduchá. Každý den napsat dopis někomu. Napsat mu všechno co chccete aniž byst to museli adresátovi poslat, nebo dát přečíst. Je to spíš osobní vyznání.

Celou výzvu najdete zde. Teď už ale k prvnímu dopisu :)
Moje Denisko,
blázne můj potrhlej, pako šílený, moje váho nerozhodná.
Tenhle dopis patří jenom tobě. Nikomu jinému. Už je to tak dlouho co jsme se potkaly, ale přitom se to zdá jakoby to bylo včera. Bohužel není. Pořád si pamatuju to naše první setkání. V chatce, kdy jsem si šla pro Terku, že si dáme cígo a ty si jen koukala, a užasle zírala na zapalovač, který jsem držela v ruce. Oh ano opravdu jsem kouřila.

Ale to největší seznamování bylo až v lavici na hodině španělštiny, ty jsi byla ta, která tomu rozumí a já byla ta, která nevěděla ani slovo. Ale díky tobě jsem se toho naučila víc než mi ty učitelky dokázali za 4 roky vtěsnat do hlavy.

Po střední jsem si moc přála abychom se vídali dál. Moc jsem tomu nevěřila, protože se naše cesty rozdělily. Ty jsi šla na vysokou a já zkoušela své štěstí na VOŠce, kde jsem kupodivu nevydržela :D Dopadlo to jinak. Bavíme se, vídáme se a myslím, že jsme si bližší než kdykoli dřív. Jsi můj strážnej anděl, moje vrba, co mi každý den naslouchá, jsi osoba, která mě objímá, když to nejvíc potřebuju. Jsi prostě ta nejlepší kamarádka, kterou by mi mohl každý závidět. Takvých lidí jak ty je opravdu málo. Jsem ráda, že i přes to všechno co jsem ti udělala, co ošklivého jsem ti řekla jsi pořád semnou a stojíš po mém boku, jak v nemoci tak ve zdraví, v chudobě i v bohatství.. jsme v podstatě už manželé, když to tak vidím.
Jsi prostě můj poklad... ty moje malá pirátko :D :D

Ty víš co chci říct. Jsem moc ráda, že tě mám. Děkuju za to, že jsi :-*

S láskou Maggie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama