Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš..

17. července 2017 v 15:23 | Maggie |  Nedopsané stránky

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš..


..v mém případě to asi neplatí. Já si tam tak hupsnu po druhý, možná i po třetí a když budu ultra debil, tak tam vlezu i po čtvrté ..

V minulém článku jsem uvedla, že jsem se rozešla s přítelem. No super. Celý vtah stál za starou bačkoru a já jsem se na něj měla vykašlat hned po tom co mě podvedl. No jo.. blbá holka zamilovaná, komu se to někdy nestalo. Ještě potom, když ho jeho dokonalá maminka hájila, že když to vlastně byla "kolegyně" z práce tak se to nebere jako nevěra. Od kdy má jako nevěra nějakou omluvu? To jsem nepochopila..

Když se odstěhoval a šel brečet opět mamince pod sukni jak jsem hrozně zlá a jak jsem se na něj vykašlala, jsme stále měli nějaké nedořešené záležitosti ohledně bytu. Protože jsme si pronajali již druhý, který jsem celý zaplatila já, protože jsme chtěli jít do většího, a on přesně v ten nejvíc nevhodný moment spakoval kufry a šel do prdele.. lépe řečeno - do Náchoda.

A mně zůstali na krku dva byty. Prostě nejlepší přítel ever!! A teď já holka v nový práci, ve zkušební době, prachy uplný hovno.. a jak zvládnu platit dva nájmy než si majitel najde nového nájemce? Prostě super. Kdybych neměla mámu tak nevím co bych dělala.

Prostě po nějaké době přijel, kdy jsme měli podepisovat smlouvu o výpovědi bytu. Vpadl mi do nového bytu jako kdyby tam bydlel celou dobu, řekl čus a hned se uvelebil na gauči. Skvělý. Myslel si jak z něj budu odvařená, že ho zase vidim. Totální nezájem. Po třech dnech jsem ho spakovala tak rychle, abych se ho už zbavila a nemusela ho mít na krku.

No jenže debilní Maggie, že jo.

Prostě a jednoduše.. skoro měsíc jsme si nepsali. A co mě nenapadlo v sobotu. Napsat mu jak se má. No a už se to vezlo.
Já idiot jsem mu řekla, že chci aby se ke mně vrátil! Nevím kde jsem měla hlavu, na co jsem myslela.. pořád se snažím uklidňovat, že mi šlo o pravidelný sex, ale ten sex s nim se ani jako sex počítat nedá.. prostě jednoduše udělala jsem uplnou kravinu. Zase prostě!! V pátek má přijet jenom na zkoušku na víkend, tak doufám, že to moje debilní já uvidí jaký je to kretén a že si to s bydlením s ním rozmyslí!

Asi jsem prostě neponaučitelná.

Držte palce!!!

xoxo
Maggie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama