Jako lovná zvěř

14. července 2017 v 15:09 | Maggie |  Nedopsané stránky

Jako lovná zvěř

Moji drazí milí..
Opět se hlásím s novinkami z mého né zrovna nudného života :)
Už je to nějakou dobu co jsem přidala nějaký ten smysluplný článek, takže nelelkovat a šup do toho :)
V poslední době si připadám jako lovná zvěř.
Našla jsem si novou práci. Rozešla se s přítelem. Postavila se uplně na vlastní nohy. V pronajatém bytě bydlím sama.
A hlavně lovím. A nebo loví mě.

Když jsem nastoupila do nové práce nemyslela jsem si, že to bude tak jak to je momentálně. Prvních pár dní zaučování, jsem seděla v opuštěné kanceláři, která je spojena s ubytovnou, uplně sama. Můj "vedoucí" pracuje jako správce a pořád někde lítá, takže se na jednom místě moc neohřeje.

Když jsem se tam ocitla sama vtrhl ke mně do kanceláře celkem pohledný mladík, kolem 25, na krátko ostříhaný, tmavé vlasy, v saku.. sympaťák od pohledu. Dokud jen neotevřel pusu. Ukrajinský přízvuk mluvil za vše. Chtěl po mně nějaké věci, o kterých já jsem zatím neměla ani šajna, takže jsem ho s galancí a ruměncem ve tváří poslala o dveře dál. Znáte to přísloví .. Vyhoď ho oknem a on se vrátí dveřmi.. ano vrátil se ještě třikrát a na potřetí si vzal i moje číslo. Doufala jsem, že ho už nikdy neuvidím. Bohužel.

Dostala jsem novou kancelář v nové budově naší firmy a hádejte kdo sedí vedle v kanceláři. Jistě! Hádáte naprosto správně. A víte co je nejlepší. Stále mi píše. Když přijdu do práce tak mi dá pusu, když odcházím, dá mi pusu na rozloučenou, stále se snaží semnou někam jít a tak podobně. Neříkám, že mi to vadí, ale sama ani nevím co těď chci.. a mít poměr s kolegou z práce? To snad ne..

To ale není uplně všechno. V téhle práci se kolem a dokola ochomítá mnoho lidí a převážná většina je mužského pohlaví. A ten jeden mě okouzlil. Blond vlasy, zelenomodré oči, svaly.. no co vám budu povídat. Hotový anděl. Tomu se podařilo mě zdolat a pozvat mě do kina. Opravdu jsem nemohla odmítnout. Tak se stalo to co se stalo. Podlehla jsem. Jenže z toho nakonec nebylo nic.. ze dne na den si našel přítelkyni.. to mi někdo řekněte jak je tohle možné :D to mi asi nikdo nevysvětlí. Ještě ke všemu, když mi jeden den píše, že se druhý den večer staví a den na to napíše, že to nejde, že má přítelkyni.. :D obrat o 360 stupňů :D

Ale dále.. kdo další se mě snaží dostat..

Můj nový vedoucí (29 let, taky celkem pěkný), sice má přítelkyni, ale to mu asi nebrání na mě házet očka a mít nemravné narážky. Hlavně, když jdete na společný oběd a on vám v autě oznámí, že večer nemá doma přítelkyni, jestli bych se nestavila na víno. Opravdu super.

Minulý víkend jsem byla na párty. Po asi půl roce jsem zase někam zavítala. A víte co? Další kolega z práce na scéně.
Že by jsme si mohli tykat a že jsem velice sympatická. Takže další "kámoš". V práci jsem ho naštěstí viděla až dnes a jeho oči se ze mě nějak nemohli odtrhnout, až jsem z toho měla husinu snad uplně všude.

A jedeme dál. Můj poslední adept. Bývalý přítel kamarádky ze střední, se kterým jsem si asi před rokem psala, se jednoho krásného dne objevil u nás na firmě. Oči vyvalený jako co tam dělám. Zjistila jsem, že pracujeme oba u stejné firmy. Teď za mnou skoro každý den jezdí na firmu na kafíčko a na pokec. Po večerech mi volá jak ho to s tou jeho nebaví a že se mu o mně zdají moc hezké sny, které by mohli být realitou.

Nevím jestli se mi každý snaží nějak dostat do kalhotek a nebo je to jen další pitomý výplod mé bujaré fantazie. Ale každopádně se v poslední době s těma klukama určitě nenudím.

Teď je jen otázka, jestli se vůbec chci do něčeho nového uvrtat, nebo raději hodit ignor a nechat věci plynout.

xoxo
Maggie
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hrobárova Dcéra Hrobárova Dcéra | Web | 14. července 2017 v 15:19 | Reagovat

:D nie, to je realita. Chlapi takí skutočne sú. Idem im len o jedno...
Najlepšie je vtedy sa zaizolovať a nič neriešiť

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama